X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازی کردن در حالت دو نفره و از طریق خط تلفن

در این روش با استفاده از یک خط تلفن و برقراری تماس بین دو کامپیوتر می توانید بیشتر از ۹۰٪ بازیهایی که قابلیت LAN دارند را دو نفره بازی کنید.(در این روش به اینترنت احتیاج نیست.)

برای ساختن این شبکه ی تلفنی هر کدام از دو نفر باید کار مختلفی انجام دهند که به طور کامل به آن    می‌پردازیم:

شخص میزبان( کسی که شخص دوم به آن زنگ می زند): قبل از ایجاد یک ارتباط باید کامپیوتر را تنظیم کرده تا مودم جواب تلفن را بدهد. برای این کار فولدر Network Connections را باز کرده و از لیست سمت چپ گزینه ی Create New Connection را انتخاب کنید.

Next کنید.

گزینه ی چهارم را انتخاب و Next کنید.

گزینه ی اول را انتخاب و Next می کنیم.

مودم را انتخاب و Next می کنیم.

دوباره Next کنید.

دکمه ی Add را بزنید و یک Username و Password برای شخص دوم بسازید. نام را هم نام شخص دوم یا هر چیز دیگر انتخاب کنید. Username و Password و شماره تلفن خود را به شخص دوم بدهید.

حالا در این لیست نامی که انتخاب کردید را تیک بزنید و Next کنید.

دوباره Next کنید.

Finish را بزنید.

در این حالت کامپیوتر (group-hackeri)شما تمامی تماس های تلفنی را جواب خواهد داد.در نتیجه بعد از بازی باید Connection جدید ایجاد شده در فولدر Network Connections را پاک کنید. 
 
شخص دوم ( مهمان - کسی که تماس می گیرد):

این شخص تنها کافی است همان کاری را بکند که با کارت های اینترنت می کند. یک connection معمولی بسازد و username و password آن را همانطور که شخص میزبان مشخص کرده وارد کنید. شماره تلفن را هم شماره ی شخص میزبان تعیین کند.

حالا شخص دوم به میزبان زنگ می زند. تلفن میزبان یک باز زنگ می خورد و کسی نباید آن را جواب دهد. سپس دو کامپیوتر به هم متصل می شوند و علامت اتصال در گوشه ی صفحه مشخص میشود. حالا هر دو داخل بازی شوید و در قسمت LAN همان کار بکنید که در Gamenet می کنید. یعنی یک نفر یک بازی ساخته و دیگری به آن می پیوندد.

توصیه می شود بازی های سنگین با این سیستم بازی نشود زیرا ممکن است دچار Lag شود. یعنی تصویر یکی از دو بازیکن به دیگری دیر ارسال شود.

مطمئن شوید پس از اتمام بازی این Connection جدید را پاک کرده اید مگرنه اگه شخص دیگه‌ای به شما زنگ بزنه با صداهای عجیب غریب(همان صداهای زمان اتصال کامپیوتر به اینترنت) مواجه میشود.

(توجه داشته باشید پول تلفن هم برای شخص تماس گیرنده محاسبه می شود!)